Про нас | ADN

14429462_972870542835189_409833377_nКомпанія ADN була заснована Фані Бен Амі – видатною особистістю в області косметології Ізраїлю, яка стала відомою фігурою в питаннях розробки, виробництва і продажу професійної і унікальної в своєму роді косметичної продукції, призначеної для косметологів та майстрів манікюру та педикюру.

Фані Бен Амі досвідчений косметолог з 40 річним стажем роботи рука об руку з дерматологами, пластичними хірургами, з використанням інноваційних косметологічних практик. Володарка дипломів престижних університетів Бар Ілан і Тель Авівського університету Ізраїлю в області хімії. Багаторічний досвід роботи привів Фані Бен Амі до початку досліджень існуючого потенціалу активних компонентів і поєднання їх в клінічній практиці. Завдяки цьому підходу, Фані Бен Амі стала першою жінкою в Ізраїлі, що заснувала фірму, яка займається розробкою і виробництвом професійної косметологічної продукції під назвою KART – фірмою, яка стала міжнародним брендом в області косметології і педикюру.

В останні роки, після невеликої перерви в роботі, Фані Бен Амі з новими силами і знаннями створила фірму ADN, назвавши її своїм ім’ям. ADN – це результат пошуку професійних рішень для косметологічних препаратів, виготовлених з активних компонентів, ефективність яких доведена науковими медичними дослідженнями та забезпечують чудові результати в лікуванні шкіри, завдяки інноваційним формулам і високоякісним ингредієнтам.

ADN виробляє різноманітність косметологічних препаратів для професійного користування фахівцями в Ізраїлі і за кордоном, що з’єднують в собі знання, багатий досвід, професіоналізм і останні інноваційні розробки. Препарати, вироблені ADN, призначені для комплексного лікування акне і догляду за жирною, проблемною шкірою, для омолоджуючих процедур і поєднання їх з процедурами мезотерапії, для лікування пігментних плям на обличчі, для вирішення складних проблем шкіри стоп і нігтів, а також для стимулювання росту волосся. Препарати фірми виробляються відповідно до міжнародних стандартів, з дозволом Міністерства здоров’я і під пильним контролем відділу перевірки якості.

В ADN надають особливого значення забезпеченню великих знань фахівців в області косметології, надаючи можливість відвідування лекцій, курсів підвищення кваліфікації, семінарів, які дають теоретичні та практичні ключі для роботи з професійними препаратами будинку ADN. Мета навчальних занять полягає в тому, щоб посприяти косметологів в просуванні бізнесу, створити для них і їх клієнтів можливість отримання бажаних результатів за допомогою безпечного використання активних компонентів в роботі.

Прагнення Фані Бен Амі до професіоналізму та інновацій, її віра в те, що в якісних косметологічних препаратах можна поєднати все необхідне для вирішення більшості проблем шкіри, призводять її до продовження досліджень, пошуку вдосконалених формул і зобов’язанням перед косметологами в забезпеченні їх унікальними препаратами для косметичних кабінетів і для домашнього користування, продовжуючи залишатися для фахівців у сфері косметології цінним джерелом знань, професіоналізму і якості.